Personale, ledelse og administration

Kontakt os

Ledelsen og administration

Gitte Tornbøl Ottesen
Leder af kostafdelingen
tlf. +45 23490802
gto@esrumkostskole.dk
Pernille Mandrup Mikkelsen
Administrativ medarbejder
tlf. +45 48390950
kontor@esrumkostskole.dk

Skolen

John Ernst Rønnenfelt
Lærer
je@esrumkostskole.dk
Solvej Krohn Reinbacher
Lærer
solvej@esrumkostskole.dk
Liselotte Havmøller
Lærer
lier@esrumkostskole.dk
Thomas Wolfsberg Johansen
Lærer
tj@esrumkostskole.dk
David Andreasen
Lærer
dr@esrumkostskole.dk
Nikolaj Munkholm Teinvig
Lærer
niig@esrumkostskole.dk
Lise Rasmussen
Lærer
lien@esrumkostskole.dk
Anne Kathrine Elmer Sandager
Lærer
annek@esrumkostskole.dk
Aidin Sodeiri Jalili
Lærer
aj@esrumkostskole.dk

Kostafdelingen

Maria Petersson Zuri
Kostlærer - på barsel
maria@esrumkostskole.dk
Bettina Vibeke Schumacher
Kostlærer
bettina@esrumkostskole.dk
Mitzie Eitz Krone
Nattevagt
Mitzie@esrumkostskole.dk
Helle Allesen Burhenne
Nattevagt
helle@esrumkostskole.dk
Christian Joachim Laustsen
Kostlærer
christian@esrumkostskole.dk
Christine Jensen
Kostlærer
christine@esrumkostskole.dk
Joan Simone Pierre
Vikar
joan@esrumkostskole.dk
Eva Benning
Vikar
Martin Hansen
Vikar
Ulrik Sejer Kofod
Vikar

Køkken og pedel

Sophie Isabel Sprehn
Køkken
Sophie@esrumkostskole.dk
Cecilie Nørbæk Dokkedal
Køkken
cecilie@esrumkostskole.dk
Marc Andersson
Køkken
Marc@esrumkostskole.dk
Morten Tambour Kristiansen
Pedel
tlf. +45 23 32 77 14
moen@esrumkostskole.dk
Peter Kristian Hansen
Pedelmedhjælper

Skriv til os

+45 48 39 09 50